Firmast Turundus Kursused Artiklid Kontakt

 

Tagasiside

Sinu tehtud koolitus oli sel alal minu esimene koolitus, ning rõõmuga ütlen et siiani kõige lõbusam, meeldejäävam, just tänu sinu erinevatele nippidele, kehakeelele ning materjalidele, mida sa kasutasid. Juba esimese korraga tundus, nagu ma oleksin sellel alal töötanud pikemat aega, kuna jutt ning materjal jäi ülihästi meelde!
Terve koolitus oli väga kaasahaarav, just eriti siis kui sa julgustasid kuulajaid osa võtma sinu ülesannetest, pannes neid tundma, et nendega tegeletakse personaalselt, mis on väga tähtis.
Andsid osakese enda teadmistest meile edasi, mida saame tublisti ka edaspidi kasutada!
AITÄH SULLE

Monika Ploompuu
projektijuht
Hansa Ärilahendused

Väga asjalik ja huvitav kursus. Palju praktikas rakendatavat teooriat ja konkreetseid vastuseid igapäevases töös ettetulevatele küsimustele.Meeldiv õhkkond.

Riho Vals
müügijuht
Cadbury NE
 

Kõige paremini on meeles ja vaat et kõige õpetlikum oli hetk, mil palusid kõigil püsti tõusta ja, hoides 100 kroonist oma peopesal, küsisid: “kes tahab seda sadat krooni?” Seda küsimust pidid sa küsima mitmeid kordi, sest neid hämmeldunud pilke ja naerukihinat jätkus tükiks ajaks. Kuni lõpuks astus üks neiu sammu ette ja ütles: “mina tahan!” Nii lihtne ongi! Kui sul midagi vaja on siis küsi. Kui tahad midagi saavutada, siis pead ka omalt poolt midagi tegema – niisama oodates ja lootes et keegi meie soove täidaks, võime me ootama jäädagi! Tõuse püsti, tee esimene samm õiges suunas ja oledki eesmärgile sammukese ligemal!

Kõige parem oligi see, et sinu koolitused toimusid väikestes gruppides, kõik pidid sõna sekka ütlema. Ja tasakaaluharjutused hoidsid ka kõige unisemaid ärkvel ;)

Edu sulle.

Terje
müügigrupijuht

Tulemuslik. Koolituseks püstitatud eesmärgid täidetud.
Praktiline. Võtted on lihtsad, kiiresti ja kergesti kasutatavad.
Huvitavad näited, mis kohe ka ära testitakse.
Edu

Olavi Raigla
Müügijuht
Tervex

Koolituste läbimine andis mulle juurde palju enesekindlust ja julgust. Milline on eeltöö edukaks müügiks? Kuidas leida õige lähenemine ja tehnika suhtlemiseks, et klient tunneks, et on parimates kätes? Kuidas presenteerida oma teenust professionaalselt? Leidsin neile ja paljudele teistele küsimustele vastused. Edastasid teadmisi väga põnevalt ja huvitavalt, panid situatsioonidesse, millele pidi koheselt reageerima. Koolitused õpetasid mind mitte võtma isiklikult klintide vastuväiteid ning sedagi, kuidas toime tulla ka kõige raskemates situatsioonides. Nüüd tean, kuidas säilitada rahu ja optimismi ning on olemas parimad teadmised, et veelgi edukamalt edasi minna. Aitäh!

Marilin Metsmaaker
projektijuht

Kursus oli tõesti väga asjalik. Olin üllatunud, kui loogiline ja arusaadav kogu koolituse ülesehitus oli. See tegi ka materjali jälgimise ja omandamise väga lihtsaks. Erilist väärtust minu silmis omas kursuse sisuline terviklikkus ning sellest saadud konkreetne üldpilt. Kuna erinevaid koolitusi ning õpetatavaid metoodikaid on väga palju, siis kõigi omandamine ei ole kindlasti võimalik, ning endale sobiva tehnika leidmine ei pruugi samuti lihtne olla. Sinult saadud teadmisi on aga väga hea kohe praktiseerima hakata, mis teeb seda hõlpsamaks nende kinnistumise. Seda enam, et tõid väga häid näiteid, kuidas neid tehnikaid ka tavaelus rakendada. Jooksvalt läbiviidud harjutused aitasid veelgi paremini kaasa mõtelda ning teoreetilisest poolest aru saada. Sinu aktiivne suhtlus koolitatavatega hoidis alati tähelepanu kõrgel , ega lasknud materjalist arusaamisel lünkasid tekkida. Loodan, et ka edaspidi tekib võimalusi taolistel kursustel osaleda. Veelkord suur aitäh sisuka koolituse eest,

Kaido Heinsalu
müügijuht
Struktuur Meedia

Koolitusel meeldis see, et koolitatavad kaasatakse tegevustesse, mitte ei panda kuulama ja märkmeid tegema. Lõbusad näited elust enesest teevad ka esialgu keerukana tunduvad teemad selgeks. Omandasin lihtsad nipid igaühele arusaadavas keeles, mida võiks ilmselt igaüks peaaegu igas olukorras kasutada. Annab enesekindlust ja paneb otsima keerulisi probleeme, et neid lahendada

Illimar Tambek

Kõigepealt peaks mainima, et jäin koolitusega väga rahule. Arvasin ausalt öeldes alguses, et see tuleb keerulisem aga peaks ütlema, et oli väga hästi läbi viidud. Ehk siis huvitavalt ja arusaadavalt! Koolitus andis kõvasti motivatsiooni ja ideid, kuidas edaspidi klientidega suhelda ja mida võiks paremini teha. Õppida ja proovida on veel päris palju aga see teeb asja ainult põnevaks. Tänan hea koolituse eest!

Eliot Pärn

 
Savanna Marketing OÜ Mere pst 20 Tallinn 10111 Telefon: 6 537 590 gsm 50 537 59 E-mail: info [ät] savanna.ee